Audyt w nowej edycji Kampanii Społecznej Biała Lilia

W dniu 17 grudnia 2012 roku, przeprowadzono audyt w nowej edycji Kampanii Społecznej Biała Lilia. Miejscem, które odwiedził nasz audytor był Ludova Bar, który jako pierwszy w nowej edycji kampanii uzyskał certyfikat Białej Lilii.
Ludova Bar to miejsce, które wpisało się w opolską mapę gastronomiczną kilka miesięcy temu. Mały lokal z wielką duszą. Można tu spróbować najlepszych czeskich piw, zjeść pyszną galaretę, serwowaną nie tylko na święta, przekąsić śledzika z cebulką czy zamówić pajdę chleba ze smalcem. Oprócz tego w ofercie są także koktajle i napoje gorące.
O lokalu opowiada jego właściciel, pan Hubert Kostecki – „Decyzja o przeprowadzeniu audytu podyktowana była chęcią pokazania, że nie tylko w restauracjach można bezpiecznie i zdrowo serwować dania. Ludova Bar to miejsce dla każdego, miejsce na spotkanie w gronie przyjaciół, miejsce na wspólne oglądanie imprez sportowych, a już niedługo miejsce, w którym będzie można zjeść śniadanie – każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Szeroki wybór napojów zaspokoi każdego. Szczególnie polecam lane piwa czeskie Litovel i Holba – znane i cenione przez naszych rodaków. Serwujemy także Chlumecky Vit – piwo pszeniczne, niefiltrowane i Opata – piwo niepasteryzowane. Zapraszam serdecznie”.
Ludova Bar jest czynny od wtorku do niedzieli od godziny 14.00 do 23.00 a czasem dłużej.
A już od marca, od 9.00 będzie można zjeść śniadanie, napić się kakao i wypić aromatyczne espresso.
Kolejne Białe Lilie kwitną…