Biała Lilia po raz kolejny w Dębowym Wzgórzu!

Hotel &SPA Dębowe Wzgórze położony w malowniczej okolicy na trasach Gór Opawskich i wzniesieniu Kopa Biskupia ponownie potwierdził, że zasługuje na wyróżnienie Białą Lilią.
Położenie Hotelu Dębowe Wzgórze – miejscu przyjaznemu rodzinie – sprzyja wycieczkom pieszym i rowerowym, a nawet popularnym spacerom Nordic Walking.

Czytaj więcej

Wyróżnieni Białą Lilią!

Choć otwarty niespełna dwa miesiące temu, PARK MINIATUR SAKRALNYCH w Olszowej, już zasłużył na wyróżnienie Białą Lilią. To pierwszy tego typu obiekt na Opolszczyźnie. Pomysł odnowy budynków przełomu XIX/XX wieku zrealizowano z myślą o promocji regionu i poszerzeniu oferty turystycznej powiatu strzeleckiego.

Czytaj więcej

Kolejna Biała Lilia zakwitła!

Na początku listopada, nasz audytor udał się w podnóże Gór Opawskich, gdzie w miejscowości Pokrzywna znajduje się hotel „Dębowe Wzgórze”.
Hotel, który odwiedził audytor jest położony, jak nazwa mówi , na wzgórzu i otoczony jest dębami. W tym klimatycznym, pełnym ciepła i przytulnej atmosfery hotelu możecie się Państwo zrelaksować i doskonale wypocząć razem ze swoimi najbliższymi.

Czytaj więcej

Biała Lilia dla restauracji „Venezia”

Kolejna „Biała Lilia” jest w Opolu.

A konkretnie to w restauracji „Venezia”, która znajduje się w samym centrum miasta i należy do kompleksu „Szpitalna 13”, na ulicy Szpitalnej 13 w Opolu.
„Venezia” to miejsce gdzie od wiosny do jesieni można spędzić czas z rodziną i znajomymi na jedynym w mieście Tarasie wodnym , który jest zacumowany, na opolskiej Młynówce.

Czytaj więcej

Audyt w nowej edycji Kampanii Społecznej Biała Lilia

Ludova Bar to miejsce, które wpisało się w opolską mapę gastronomiczną kilka miesięcy temu. Mały lokal z wielką duszą. Można tu spróbować najlepszych czeskich piw, zjeść pyszną galaretę, serwowaną nie tylko na święta, przekąsić śledzika z cebulką czy zamówić pajdę chleba ze smalcem. Oprócz tego w ofercie są także koktajle i napoje gorące.

Czytaj więcej