Kolejna Biała Lilia zakwitła!

Na początku listopada, nasz audytor udał się w podnóże Gór Opawskich, gdzie w miejscowości Pokrzywna znajduje się hotel „Dębowe Wzgórze”.
Hotel, który odwiedził audytor jest położony, jak nazwa mówi , na wzgórzu i otoczony jest dębami. W tym klimatycznym, pełnym ciepła i przytulnej atmosfery hotelu możecie się Państwo zrelaksować i doskonale wypocząć razem ze swoimi najbliższymi. Otoczenie Gór Opawskich i bliskość stoków narciarskich u czeskich sąsiadów gwarantuje aktywny wypoczynek.
Staropolska kuchnia serwowana w restauracji hotelowej i smakołyki grillowe z różnych Kuchni Świata serwowane w chacie grillowej przypominającej klimat z Tyrolu, zadowolą podniebienie niejednego konesera dobrego jedzenia. Szef hotelowej kuchni był bardzo zadowolony z przeprowadzonego audytu- „Z jednej strony to potwierdzenie jakości pracy i higieny, jaka obowiązuje w naszej kuchni, z drugiej strony sprawdzenie się, czy wszystko odbywa się z zasadami dobrych praktyk produkcyjnych i higienicznych” Jak mogą Państwo przeczytać – wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Hotel oferuje wiele atrakcji: podczas pobytu w hotelu mogą Państwo skorzystać z części SPA, z basenem i sauną a młodsi goście mogą się wybawić w sali zabaw.
Kompleksowość i komplementarność usług mająca na uwadze w szczególności rodzinę, gwarantuje gościom zadawalający wypoczynek.
Jako jedyny obiekt hotelowy na opolszczyźnie hotel „Dębowe Wzgórze” został wysoko oceniony przez znamienite gremium aktorskie jako „HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE” www.rodzinawhotelu.pl
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia kolejnego laureata Kampanii Społecznej „Biała Lilia”.