Organizator

Pomysłodawca i główny organizator Kampanii.
Firma Diversey jest globalnym liderem w branży chemicznej. Działa w 60 krajach świata a nasze rozwiązania są stosowane w ponad 140 krajach. Zatrudniamy ponad 12000 pracowników, a obroty roczne globalnie osiągają 3,2 miliarda dolarów.

Diversey swoją obsługą obejmuje wiele sektorów rynku: handel, gastronomię, hotelarstwo, firmy sprzątające, służbę zdrowia, przetwórstwo żywności, przemysł napojowy i browarnictwo, mleczarstwo, rolnictwo i farmaceutykę.
Oferta jest skierowana do odbiorców profesjonalnych, czyli tych, którzy wykorzystują rozwiązania, systemy i programy do obsługi swoich obiektów i klientów.
W Polsce firma jest obecna od 1992 roku. Na początku jako kanadyjska firma Diversey, potem po przyłączeniu do Unilevera w 1996 roku DiverseyLever.
W 2002 roku firma DiverseyLever została kupiona przez amerykańska rodzinę Johnsonów stając się tym samym częścią rodziny firm S.C. Johnson pod nazwą JohnsonDiversey.
Od dnia 1 marca 2010 roku firma JohnsonDiversey zmienia nazwę na Diversey – nowa nazwa wynika ze zmian w strukturze właścicielskiej.
Od października 2011 roku marka Diversey należy do koncernu Sealed Air- światowego lidera rynku bezpiecznej żywności, higieny zakładów produkcyjnych oraz ochrony produktów
Najbardziej dynamiczny rozwój firmy to lata 1999-2006. W tym okresie zespół ludzi odpowiedzialnych za zdobywanie rynku polskiego powiększył się dwukrotnie a obroty firmy osiągnęły blisko 100 milionów złotych rocznie.
Niekwestionowana pozycja lidera w wielu sektorach rynku takich jak Retail (handel), Lodging (Hotelarstwo) i BSC (Firmy Sprzątające) jest zasługą ciągłej, bezpośredniej pracy z Klientami i dążenia do tego by ich obiekty były niezmiennie, czyste, bezpieczne i atrakcyjne. Przekraczanie oczekiwań Klientów jest wpisane w filozofię biznesową Diversey. Dla Klientów Diversey jest nie tylko dostawcą rozwiązań z zakresu utrzymania czystości i higieny, ale również partnerem w rozwiązywaniu unikalnych problemów związanych z bezpieczeństwem żywności, zdrowiem i bezpieczeństwem personelu i bezpieczeństwem i lojalnością ich klientów.

Wspólnie z naszym partnerem, firmą Higma Service, oferujemy Klientom :

  • dobór technologii mycia i dezynfekcji
  • optymalizacje procesów mycia i dezynfekcji
  • monitoring procesów wraz z dokumentacją
  • dobór i dostawę preparatów
  • budowa i monitoring stacji CIP
  • urządzenia do pianowego mycia i dezynfekcji
  • układy dozujące i inne urządzenia techniczne
  • serwis techniczny i technologiczny
  • szkolenia
  • pomoc technologiczną


Partner i koordynator Kampanii na terenie Opolszczyzny.
Higma Service – opolska firma obecna na rynku od 1998 roku. Od początku w branży związanej z profesjonalną higieną i dostarczaniem rozwiązań dla firm i instytucji oraz sektora HoReCa.
W 2005 roku firma przyjmuje status spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, systematycznie rozwija się i zaznacza swoją obecność na opolskim i polskim rynku w branży czystościowej.
Dzięki nowym pomysłom, systematycznej pracy nad rozwojem firmy od kilku lat zdobywa nagrody w plebiscytach i konkursach m.in. Gazele Biznesu, Innowacyjna Firma i inne.
Otwarcie na klienta, pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z czystością, partnerska współpraca, możliwa jest dzięki prowadzeniu projektów dostosowanych do potrzeb rynku – sklepu internetowego, systemu obsługi klientów 7WL, szkoleniom prowadzonym pod marką Akademii Czystości.
Współpraca z międzynarodowymi koncernami, stała praca nad rozwojem kadry, przy współpracy zewnętrznych firm podnosi standardy obsługi klienta i etykę biznesową.
Misja i wizja firmy jest ukierunkowana na partnerstwo i odpowiedzialność w biznesie.
Stale pracujemy na rozwojem kadry oraz firmy.
Od 2008 roku jesteśmy członkiem Opolskiej Izby Gospodarczej.
Od 2009 roku jesteśmy zarejestrowani w Wojewódzkim Urzędzie Pracy jako instytucja szkoleniowa.
Od 2007 roku jesteśmy członkiem Klubu Gazel Biznesu oraz laureatem nagród przyznawanych przez czasopismo Puls Biznesu w kategorii małych i średnich firm w latach 2007 i 2008.
W 2010 roku zdobyliśmy nagrodę „Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju – 2010” w kategorii: innowacyjna usługa – 7WL kompleksowa obsługa klienta w zakresie utrzymania czystości i higieny.
Od 2010 roku prowadzimy na terenie Opola i opolszczyzny Kampanię Społeczną „Biała Lilia”