Restauracja hotelu „Arkas” kolejnym laureatem Kampanii Społecznej „Biała Lilia”.

Restauracja hotelu „Arkas” w podopolskim Prószkowie
jest kolejnym laureatem Kampanii Społecznej „Biała Lilia”.

W dniu 18 września odwiedził ją nasz audytor.

Restauracja jest integralną częścią hotelu „Arkas”, który oferuje swoim gościom także ofertę wellness & spa. Jest to jeden z najlepiej wyposażonych hoteli w okolicach Opola. Restauracja hotelu „Arkas” serwuje zarówno potrawy kuchni śląskiej, jak i bogate menu kuchni europejskiej, przygotowane z najwyższej jakości produktów, dzięki czemu ich smak i aromat z pewnością zadowolą gusta największych smakoszy. Wspaniałym dopełnieniem dań jest bogaty wybór win i alkoholi z całego świata.
Restauracja to również elegancki wystrój i niepowtarzalny klimat, idealne miejsce spotkań towarzyskich i firmowych, wspólnych obiadów z rodziną oraz romantycznych kolacji przy blasku świec. To miejsce gdzie można zorganizować każdą uroczystość rodzinną- wesela, rocznice czy chrzciny.
Dla biznesu istnieje możliwość zorganizowania konferencji i spotkań – obiekt wyposażony jest w salę kongresową, bankietową oraz sale konferencyjne.

Efekt przeprowadzonego audytu był bardzo dobry – sam audytor był zaskoczony wysokim poziomem higieny oraz technologiami stosowanymi podczas przygotowania potraw dla gości. Kierujący gastronomią dbają o wysokie standardy jakości – zarówno przygotowywanych posiłków jak również obsługi gości restauracji. Dlatego audyt przebiegł szybko i sprawnie – obiekt uzyskał najwyższą z dotychczasowych ocenę.
Zapraszamy zatem do odwiedzenia kolejnego miejsca na mapie Kampanii, wyróżnionego certyfikatem „Biała Lilia”